1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Boyner, Bodrum’da aynı gün teslimata geçiyor

Boyner, Bodrum’da aynı gün teslimata geçiyor

Pandemi dönemiyle birlikte artan e-ticaret hacmi, e-pazar yerlerini de harekete geçirdi. Birbirinden yenilikçi fikirler ile gündeme gelen uygulamalardan bir yenisi de Boyner’den geldi. E-pazar yerinin hızlı ve yenilikçi teslimat girişimi Boyner Express, Bodrum’da 3 saatte kapıya teslimat uygulamasını hayata geçiriyor. 

Lojistik ve teslimat işine yenilik getiriyoruz. Müşterilerimiz hızlı, pratik ve eşsiz bir online alışveriş deneyimi yaşayabilecek.

Eren Çamurdan Boyner, BOYNER CEO

Ekim ayında İstanbul’da başlayan ve lojistik alanına getirdiği yeniliklerle adından sık sık söz ettiren Boyner Express, bu kez Bodrumluların yüzünü güldürdü. “3 saatte kapınızda” mottosuyla başlatılan kampanya, online alışveriş de pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. 

İstediğiniz saatte, istediğiniz yerde Boyner 🧞‍♂️

Kullanıcıların otelden, deniz kenarından, yazlıktan veya istedikleri herhangi bir konumdan ürünlerini teslim alabileceklerinin altını çizen Boyner, ek olarak serbest saat uygulamasını da devreye soktu. Boyner Express ile müşteriler, aynı gün akşam saatlerinde veya Pazar günleri de kapıya teslimat hizmetinden faydalanabilecek. 

Lojistiğe kadın eli 🦸🏼‍♀️

Özel dağıtım ağı ile sektörde öne çıkan Boyner, kadın çalışan istihdamına sunduğu katkılar ile de takdir kazandı. Teslimat ağının %60’ını kadın teslimat görevlileri ile oluşturan Boyner, lojistik sektörüne yeni bir vizyon kazandırmayı hedefliyor. 

Scotty’den Boyner’e tam destek 🛵

Boyner olarak müşterilerine hızlı, pratik ve kolay bir online alışveriş deneyimi sunmayı hedeflediklerini dile getiren BOYNER Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan Boyner, “boyner.com.tr” ve Morhipo siparişlerinin de müşterilere Boyner hızı ile ulaştırılacağını vurguladı.  E-ticarette yaşanan en büyük sıkıntılardan birinin lojistik olduğunu dile getiren Boyner, iş ortaklığı yaptıkları Scotty’nin de teslimat hizmetinde destek verdiğini duyurdu. 

E-ticaret ile ilgili daha fazlası için E-Ticaret Türkiye’yi takipte kalın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında