1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Halkbank kadın girişimcilere kredi desteği verecek

Halkbank kadın girişimcilere kredi desteği verecek

Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre, Dijital Krediler Platformu kadın girişimcilerin hizmetine sunuluyor. Kadın girişimcilere destek sağlamak amacıyla hayata geçirilen uygulama ile, şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunulabilecek.

100 bin TL’ye kadar kredi 💸

Hazırlanan destek paketi kapsamında, 100 bin TL’ye kadar 6 ay anapara ödemesiz kredi kullanılabilecek. Ayrıca aylık eşit taksitli olarak kullandırılabilecek kredinin ödemesiz dönem faizleri 1 veya 3’er ayda bir tahsil edilecek. Ekstra olarak, kredi vadesi boyunca havale ve EFT ücreti de alınmayacak.

Halkbank, kadın kooperatiflerini unutmadı 👩

Toplumun tüm kesimlerinin üretim gücüne katılmasını hedefleyen Halkbank, kadınların girişimcilik hayatına katılması için büyük bir adım attı. Ayrıca Halkbank yaptığı açıklamada, kadın kooperatiflerini de unutmadıklarını belirtti.

2021, kadın girişimcilerimizin başarı hikayeleriyle gurur duyacağımız örnek bir yıl olacak.

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan

Tüm işlemler online 🌐

Halkbank’ın oluşturduğu Kadın Kooperatifleri Destek Paketi sayesinde, kadın girişimciler büyük bir avantaj elde edecek. Kadınların sektörde daha fazla yer almasını hedefleyen Dijital Krediler Platformu sayesinde, tüm kredi işlemleri dijital ortamda halledilebilecek. 

“Tüm hedefimiz onları cesaretlendirmek” 🗣️

24 saat gibi kısa bir sürede başvuru sonuçlarının edinilebildiği krediye, halkbankkobi.com.tr adresinden başvurulabilecek. Tüm işlemlerin hızlı ve otomatik halledilebilmesini amaçladıklarını belirten Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, “Ana hedefimiz, kadın girişimcilerimizi cesaretlendirerek onları teşvik etmek.” diye vurguladı. 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında