1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Hepsiburada, cüzdan ile kazandıracak

Hepsiburada, cüzdan ile kazandıracak

Türkiye’de ve dünyada sayısız örneği bulunan ve online ödemeyi kolaylaştıran mobil cüzdan uygulamasına, Hepsiburada ekibi de adım attı. 

Ünlü e-pazar yeri, “Hepsipay Cüzdanım” ismini verdiği uygulamayı,“Hızlı öde, hep kazan” kampanyası ile kullanıcılarına sundu. Müşterilerine tek tıkla hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde ödeme yapma imkanı tanıdığını belirten Hepsiburada, bu kampanya ile aynı zamanda ilk siparişlerde müşterilerine 5 TL, Efsaneler Kulübü üyelerine ise 10 TL indirim de sağlıyor. Müşterilerine “Hepsipay Cüzdanım ile tanışmaya hazır mısın?” diyerek çağrıda bulunan Hepsiburada, pek çok avantajı da beraberinde getiriyor.

Hepsipapel’den büyük avantaj 💰

Hepsipay Cüzdanım ile ödenecek ilk siparişlerden sonraki alışverişlerde, bir önceki ödemeden kazanılan Hepsipapel’ler toplam tutardan düşülecek. Ayrıca Efsaneler Kulübü’ne üye olan müşteriler indirimli fiyat üzerinden %2, üye olmayan müşteriler ise %1 oranında Hepsipapel kazanacak.  

Dijital cüzdan bakiyesinin uygulama içinden kontrol edilebileceği gibi; cüzdandaki tutar da nakit kartlara kolayca aktarılabilecek. Minimum harcama tutarı koşulu gerektirmeyen uygulama ile, hesapta biriken online para 90 gün boyunca harcanabilecek. 

Hepsiburada ile kolay iade🤝🏻

Uygulama ile ödeme aşamasında “’Hepsipay Cüzdanım’a yükle ve öde” seçeneği sayesinde kolayca satın alma işlemleri tamamlanabilecek. Aynı zamanda, iade ya da iptal olan siparişlerin tutarları da anında cüzdana aktarılacak. Hepsipay Cüzdanım sayfasından kolayca toplam bakiyeyi kontrol edebilen müşteriler, “İşlem geçmişimi gör” seçeneği ile de tüm alışverişlerini izleyebilecek.

Hesabını doğrulamayan kullanıcılara limit 💳

MASAK (T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu) kurallarına göre; kimlik doğrulaması olmayan müşteriler cüzdan ile aylık bin 250 TL’ye kadar işlem gerçekleştirebilirken, hesabını doğrulayan kullanıcılar ise cüzdana en fazla 20 bin TL yükleme yapabilecek.

4 Haziran 2021-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya gereği, bir müşteri siparişlerinden Hepsiburada’nın belirlediği toplam ödül tutarından daha fazla kazanamayacak. Herhangi bir üyelik bedeli gerektirmeyen uygulamayı, 18 yaşından büyük herkes kullanabilecek. Kurumsal müşterileri kapsamayan kampanya, aynı zamanda külçe, ziynet, cumhuriyet altını ve dijital ürünlerde de geçerli olmayacak.

Daha fazla e-ticaret haberleri için E-Ticaret Türkiye’yi takipte kalın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında