1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Hopi, kendi pazaryerini açtı

Hopi, kendi pazaryerini açtı

Kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan mobil uygulama Hopi, e-pazaryeri sektörüne Hopishop ile giriş yaptı.

E-pazar yeri olarak faaliyete geçen Hopishop, giyimden aksesuara kadar yüzlerce marka ve ürünü barındırıyor. 10 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan Hopi Mobil içerisinde, artık Hopishop da yer alacak. Hopi Mobil ile entegre çalışacak pazar yerine, mobil uygulama ile ulaşmak mümkün. 

“Şimdi Hopishop zamanı” 🎉

“Şimdi Hopishop zamanı” diyerek yeni pazar yerini duyuran Hopi, yüzlerce ürün skalası sunmayı hedefliyor. Elektronikten spora, gıdadan dekorasyona kadar birçok kategoriyi barındıracak olan uygulamada, hem Hopi Paracık ile hem de mobil ödemeyle alışveriş yapılabilecek. 

Kişiye özel deneyimler sunacak 👕

Boyner Grup’un 2015 yılında, “koşulsuz müşteri mutluluğu” yaklaşımı ile başlattığı Hopi,  pazaryeri ile de kişiselleştirilmiş deneyimi zirveye taşımayı hedefliyor. Kişiye özel kampanyalar, indirim kuponları ve ihtiyaçlara özel tekliflerin bulunacağı uygulamaya, Hopi App’i indirerek ulaşılabilecek. 

Satıcıların sayısının artması bekleniyor 🛒

İşletmeler tarafından en çok tercih edilen satış kanallarına ise Hopishop ile bir yenisi daha eklendi. Yalnızca alışveriş için değil satış yapmak için de kullanılabilecek olan Hopishop’ta yüzlerce satıcı olması bekleniyor. Hali hazırda farklı sektörlerden 180’den fazla üye markanın bulunduğu Hopi, e-pazaryerinin geleceğinden umutlu.

Hopi Paracık ile ödeme yapmak çok kolay 💰

Hopi ile yapılan alışverişlerde kazanılan Paracık’lar, Hopishop ile avantaja dönüşüyor. Kullanıcılar Hopishop ile alışveriş yapmak istediklerinde, uygulamada biriken Paracık’ları kullanabilecek. Müşterilerinden olumlu yorumlar alan Hopi’de, her 1 Paracık ise 1 TL’ye karşılık geliyor. 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında