1. Ana Sayfa
  2. Haberler

ikas ile 10 Dakikada E-ticaret Sitesi Kurmak

ikas ile 10 Dakikada E-ticaret Sitesi Kurmak

Yeni nesil global e-ticaret platformu ikas ile e-ticaret yapan kişiler, ışık hızında ve dakikalar içerisinde bir e-ticaret sitesi oluşturabiliyor. 

Online pazar yerleri, web sitesi, fiziksel mağaza ve tüm toptan (B2B) operasyonlar için kullanılabilen ikas, kullanıcı deneyiminin önemine vurgu yapıyor. KOBİ‘lerin kolay ve hızlı yoldan işlemlerini tamamlamasını sağlayan e-ticaret platformu, tüm satış kanallarının tek yerden yönetilmesini sağlıyor.

E-ticarette hız çok önemli 🚀

Site hızının öneminin altını çizen ikas; ürün, ziyaretçi ve bant genişliği sınırı olmadan dünyanın en hızlı e-ticaret deneyiminin önemine vurgu yapıyor.

Instagram mağazalarına sevindiren haber 🛒

Kısa zamanda ciddi ilerleme kaydeden ikas kullanıcıları, Instagram’ı aktif olarak kullanabiliyor. Instagram’dan satış yapan işletmeler, ürünlerini ikas Yönetim Paneli’nden Facebook Business Manager’a aktarabiliyor ve Instagram mağazasına etiketleyebiliyor. 

Ödemeler ertesi gün hesapta 💳

ikas, bünyesindeki ikasPay ile %1.99 gibi cüzi bir komisyon oranı sunuyor. Ayrıca ikasPay ile girişimciler, vade ve bekleme olmadan ödemelerini ertesi gün alabiliyor. Tüm iadeleri ikas Yönetim Paneli ile gerçekleştiren işletmeler, hesaplarına hangi gün ne kadar yatacağını da görüntüleyebiliyor. 

ikas’tan birden fazla entegrasyon seçeneği 💻

ikas sayesinde; pazaryeri, Google Analytics, e-fatura, kargo ve ön muhasebe gibi çok çeşitli entegrasyonlardan yararlanılabiliyor. Bu entegrasyonların içinde Netgsm, KolayBi, Paraşüt, QNB E-Finans gibi daha bir çok uygulama ile bizleri karşılıyor. Kargo anlaşmaları tarafında UPS Türkiye, MNG Kargo, Yurtiçi Kargo, OPLOG ve Navlungo ile de kolayca entegrasyon kurabiliyorsunuz.

Girişimcilere e-ihracat kolaylığı 🗺️

2018 yılında Mustafa Namoğlu tarafından kurulan ikas, e-ihracat alanında da büyük avantajlar sağlıyor. Mikro ihracat alanında girişimcilere pek çok yenilik sunan e-ticaret platformu; mevcut e-ticaret sitenizi farklı dillere uyarlama ve ürünleri farklı para birimleri ile fiyatlandırma gibi imkanlar da sunuyor. 

Hedef, “en iyi kullanıcı deneyimi” 👩‍💻

ikas, e-ticaret sektöründe günden güne popülerleşen ve önem kazanan mobil uyumlu tasarımları ile iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Ayrıca dönüşüm oranını arttırmak için optimize edilmiş modern temalar ile de gerek müşterilere gerek ise satıcılara kolay anlaşılabilir bir arayüz sunuyor. ikas’ın gelişmiş temaları sayesinde KOBİ’ler, binlerce ürününü tek bir panele ekleyebiliyor ve yönetebiliyor. 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında