İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

ikas’tan “sonunda” dedirtecek haber! ⚡

ikas’tan “sonunda” dedirtecek haber! ⚡
+ -

Yeni nesil global e-ticaret platformu sayesinde adından sık sık söz ettiren ikas, yeni güncellemelerini duyurdu. Her geçen gün farklı entegrasyonlarını duyuran ikas, bu kez yıl sonuna kadar n11, Çiçek Sepeti, Etsy ve Amazon Türkiye entegrasyonlarının da geleceğini duyurdu.

Yıl sonuna kadar 4 yeni entegrasyon 📅

Online pazar yerleri, web sitesi, fiziksel mağaza ve tüm toptan (B2B) operasyonlar için kullanılabilen ikas; yıl sonuna kadar pazar yeri seçeneklerini arttıracağını iletti. Girişimcilere yeni nesil çözümler sunan ikas, kurulduğu günden bu yana geliştirdiği yeni entegrasyonlar ile e-ticareti çok daha hızlı ve kolay hale getiriyor.

Tek platform, tüm satış kanalları 🌐

Ayrıca ikas; kullanıcılarının tüm platformlarda kolay bir şekilde online satış yapabilmesini sağlarken aynı zamanda manuel olarak stok takibi yapmayı da ortadan kaldırıyor. Stokların otomatik bir şekilde ikas Yönetim Paneli’nden takip edilebildiği gibi; aynı zamanda sipariş kontrolü, envanter yönetimi ve lojistik gibi tüm işlemler aynı panelden yönetilebiliyor.  

Geliyorlar! 🏃‍♀️

Farklı dillerde ve fiyatlarda e-ticaret sitesi hazırlama imkanı sunan ikas; girişimcilerin dünyaca ünlü online pazar yerlerinde hızlıca satış yapmasını sağlıyor. İşte ikas kullanıcılarının çok yakında kullanmaya başlayacağı entegrasyonlar:

  • 16 binden fazla Türk satıcının 2.1 milyar dolar ciro yaptığı çoğunlukla el emeği ürünleri sunan dünyaca ünlü pazar yeri Etsy,
  • Ayda yaklaşık 80 milyon ziyaretçi alan n11,
  • Dünyanın en büyük online satış platformu olan Amazon’un Türkiye operasyonu olan Amazon TR, 
  • 10 binden fazla tedarikçi ile Türkiye’deki başarı hikâyesini uluslararası alanda da “LolaFlora” markasıyla temsil eden Çiçek Sepeti
ikas ile e-ticaret sitesi açmak ve çok daha fazlası için:

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında