1. Ana Sayfa
  2. Haberler

LC Waikiki, e-ticaret eğitimi verecek

LC Waikiki, e-ticaret eğitimi verecek

Giyim sektörünün önde gelen markalarından biri olan LC Waikiki, e-ticaret yapmak isteyenlerle deneyimlerini paylaşacak. Ekim ayında çalışmalara başlayacak LC Waikiki, “E-Ticaret Okulu Sertifika Programı” ile online satış yapmak isteyenlere yol gösterecek. 

“Gençlerin mesleki ve kişisel gelişimlerine destek olmak için bu eğitimi düzenledik.”

LC Waikiki E-Ticaret Genel Müdürü Ömer Barbaros Yiş

Ünlü perakende mağazası, e-ticaret sektörüne girmek isteyenlerin gerek kişisel becerilerini gerek ise sektörel bilgi edinmelerini sağlamak amacıyla bir eğitim paketi hazırladı. Bu paket ile sektörün önde gelen profesyonellerinin deneyimleri aktarılırken; A’dan Z’ye e-ticaret öğretilecek. 

Her dalda eğitim 🧑‍🏫

E-ticaret alanında yönetici ve uzmanların eğitmenliğinde düzenlenecek program kapsamında; müşteri analitiği, katalog çekim stratejisi ve e-ihracat süreçleri gibi içeriklere yer verilecek. Katılımcıların her dalda e-ticarete hakim olmasını hedefleyen eğitim paketi, 5 hafta sürecek. 

E-ticaret için yol haritası olacak 🗺️

“Bu eğitim e-ticaret için bir yol haritası olacak” açıklamasını yapan LC Waikiki yetkilileri, oldukça zengin içeriklerin katılımcılarla paylaşılacağına dikkat çekti. Üniversitelerin 3’üncü ve 4’üncü sınıflarında okuyan öğrencilerin yanısıra 2021 mezunlarının da katılabileceği eğitime, online olarak başvurulabilecek. 

Gençlerle deneyimlerini paylaşacaklar 🧒

22 ülkede 13 farklı dilde e-ticaret operasyonu yürüttüklerini dile getiren LC Waikiki E-Ticaret Genel Müdürü Ömer Barbaros Yiş, deneyimlerini gençlerle paylaşmaktan heyecan duyduğunu söyledi. E-ticaret ile ilgili teorik bilgilerin, gerçek hayattan örneklerle paylaşılacağını aktaran Yiş, “Gençlerin mesleki ve kişisel gelişimlerine destek olmak amacıyla bu programı hayata geçirdik. Bu çalışmaları farklı eğitim programları ile sürdüreceğiz.” dedi.

Başvurular 14 Eylül’de sonlanıyor 📌

LC Waikiki “E-Ticaret Okulu Sertifika Programı”na başvuru ve program hakkında ayrıntılı bilgiye, bu adres üzerinden ulaşılabiliyor. Başvuruları 14 Eylül Salı gününe kadar devam edecek olan program, Ekim ayında başlayacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında