1. Ana Sayfa
  2. Haberler

LC Waikiki’den Gençler için Para Ödüllü Yarışma

LC Waikiki’den Gençler için Para Ödüllü Yarışma
LC Waikiki, e-ticaretle ilgili yenilikçi fikirlere sahip takımların, iş geliştirme ve tasarım odaklı düşünme metotlarını kullanarak fikirlerini yarıştıracakları online bir yarışma başlatıyor. LC Waikiki E-Ticaret Ideathon yarışmasının kazananlarına ise para ödülü müjdesi verildi. 

Ünlü hazır giyim mağazası LC Waikiki, gençlerin gelişimini desteklemek ve e-ticaretin geleceğine yönelik fikir üretmelerine olanak sağlamak amacıyla düzenlediği Ideathon yarışmasını duyurdu. Şirket ilk defa gerçekleştirilecek yarışmayla, gençlerin LC Waikiki ile ilgili yeni fikirler üretmesini istiyor. 

Birinciye 25 bin TL ödül 👑

Tüm aşamaları çevrim içi olarak gerçekleştirilecek yarışmaya ise; 18-25 yaş aralığında en az 2, en fazla 5 kişiden oluşacak ekiple katılınabilecek. Ön değerlendirme sonrasında finalde yarışan ekiplerden; birinci 25 bin TL, ikinci 15 bin TL ve üçüncü 10 bin TL kazanma şansı yakalayacak. 

Jüri fikirleri değerlendirecek ✅

Genç ekiplerin oluşturduğu fikirleri jürinin değerlendireceği yarışmaya, katılım tamamen ücretsiz olacak. Online olarak başvurulabilen yarışma için, yarışmacı ekiplerin başvurularını ekip liderleri LC Waikiki mobil uygulamasında ve Ideathon Yarışması resmi web sitesinde yer alan “LC Waikiki E-Ticaret Ideathon 2021 Başvuru Formu”nu doldurarak yapabilecek. 

Kriterler nedir? 📝

E-ticaret ile ilgili yenilikçi fikirlere sahip olan gençlere imkan tanıyan yarışmada aranan kriterler ise şu şekilde: 

  • Fikrin Ideathon temasına uygunluğu 🤔
  • Özgünlük/Yenilikçilik 🎁
  • Uygulanabilirlik/Sürdürülebilirlik 🧶
  • Oluşturacağı fayda 💼
  • Anlatım, Sunum Becerileri ve Prototip kalitesi 🧑‍💻
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında