1. Ana Sayfa
  2. Haberler

n11, KOBİ’lerin tüm lojistik sürecini yönetecek!

n11, KOBİ’lerin tüm lojistik sürecini yönetecek!

B2C satış hizmeti sağlayan açık pazar e-ticaret platformu n11 ve ünlü lojistik firması Ekol Lojistik, yeni bir iş birliğine imza attı. n11depom ismi ile tanıtılan proje ile, e-ticaret yapan firmaların tüm operasyonları tek bir noktadan yürütülebilecek. 

“E-ticaretin gelişimini ve KOBİ’lerin işlerini büyütmelerini her zaman destekliyoruz.” 

n11 CEO’su Yu-Shik Kim

E-ticarette hizmet veren şirketlerin tüm operasyonel işlemlerini üstlenecek proje sayesinde, satıcıların yalnızca satış yapmaya odaklanması bekleniyor. n11 bünyesinde ve harici olarak e-ticaret yapan tüm KOBİ’lerin yararlanabileceği uygulama ile; depolama, sipariş yönetimi, paketleme, sevkiyat ve iade gibi tüm işlemler n11depom tarafından yönetilecek. 

Bütün KOBİ’ler faydalanabilecek 🤝

Sektörde yer alan bütün satıcılara erişmeyi hedefleyen n11, diğer pazar yerlerinde (Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor vb.) hizmet veren KOBİ’lere de projesinde yer verecek. E-ticaret operasyonlarını kendi platformu ile yürüten kişiler ise, entegrasyon sayesinde uçtan uca sunulan tüm operasyonel hizmetlerden yararlanabilecek. Hizmetler ise; Ekol Lojistik tarafından gerçekleştirilecek. 

“E-ticaret için çok önemli bir adım” 🚶‍♀️

E-ticaret sektörünün artan ihtiyaçlarını giderecek yatırımlar arasında, n11depom projesinin çok önemli olduğunu dile getiren Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul, “E-ticaretin yaygınlaşmasıyla birlikte ürünlerin en hızlı şekilde depolanması ve nihai müşteriye doğru ve zamanında teslimi her geçen gün daha kritik bir performans göstergesi olmaya başladı.” diye belirtti.

Tek depo, tek stok 📦

Şimdiden kullanıcılarını heyecanlandıran proje kapsamında; satıcıların pazar yeri veya web sitesi üzerinden gelen siparişleri, n11depom bünyesinde paketlenecek, kargolanacak ve iade süreçleri yürütülecek. KOBİ’ler tek depo ve stok üzerinden tüm satışlarını yönetebilecek. 

“KOBİ’leri desteklemeye devam edeceğiz” 👨‍💼

n11 CEO’su Yu-Shik Kim, “n11’de kayıtlı 270 binin üzerindeki iş ortağı satıcımızla birlikte e-ticarette satış yapan tüm firmaların bu hizmetten yararlanabilecek olmasının sektör adına atılmış güçlü bir adım olduğuna inanıyoruz. E-ticaretin gelişimine katkı sağlayan ve KOBİ’leri destekleyen projeler üretmeyi sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

Sınırsız depolama avantajı 🧳

Yalnızca KOBİ’lerin yükünü azaltmakla kalmayan projede ayrıca; avantajlı fiyat, çıkış kapasitesi ve sınırsız depolama gibi fırsatlar da sunulacak. Satıcıların hem zaman hem maliyet tasarrufu etmesini amaçlayan n11depom ile; tüm lojistik, sevkiyat ve iade süreçleri profesyonel ekiplerce yönetilecek. 

Tüm ürünler gönderilebilecek 🚢

Dev proje için, Ekol Lojistik’in Kocaeli’nde yer alan Lotus Tesisi kullanılacak. 30 futbol sahası büyüklüğündeki tesiste, tüm operasyon 1.300 kişinin istihdamıyla yürütülecek. Satıcılar tesise, seçtikleri ürünleri veya tüm depolarını gönderebilecek. 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında