“Pazarama” ile e-ticarete yeni soluk

E-ticaret alanındaki faaliyetlerini genişletmek ve yeni bir ekosisteme dönüştürmek amacıyla İş Bankası yeni bir girişimde bulundu ve Pazarama platformunu kurdu. 

“Hayatı kolaylaştıran bir platform” olarak duyurulan Pazarama ile, online alışveriş ve hizmetlere yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefleniyor. Ayrıca Pazarama, ürün ve hizmet satışının yanı sıra mobil ödeme deneyimi de sunacak.  

360 derece e-ticaret 🌐

E-ticarete 360 derece bakabilen bir platform olarak gündeme gelen uygulamaya, Maximum Mobil indirilerek kolayca ulaşılabilecek. Topkapı Danışmanlık Elektronik Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş bünyesinde hayata geçen Pazarama, e-ticarete yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. 

Pazarama ile yerel üreticilere büyük destek 📍

Yalnızca satışa değil, aynı zamanda ekosistem anlayışı ile hizmet ve marka işbirliklerine odaklanan Pazarama, yerel üreticilere destek olmayı vadediyor. İş Bankası yetkilileri yaptıkları açıklamada, çağın gereksinimlerini tek bir uygulama ile karşılayacaklarının altını çizdi. 

Yüzlerce ürün tek bir platformda 👗

Kırtasiyeden giyime, elektronikten evcil hayvan ürünlerine kadar pek çok kategoriyi barındıran Pazarama, online ödeme alanında da büyük yenilikler getiriyor. Pazarama; market alışverişi, yemek siparişleri, dijital oyun kodları, restoran indirimleri gibi fırsatların yanı sıra, tüm ihtiyaçların tek bir platformdan yönetilmesini sağlıyor. 

Finans ve e-ticaret bir araya geliyor 🧾

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı ve Topkapı Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sezen tarafından yapılan açıklamada, Pazarama ile ürün ve hizmetlere kolayca ulaşılabileceği vurgulandı. Ayrıca ödeme ve finansman imkanlarına başka bir uygulama gerekmeksizin erişilebileceğini belirten Sezen, e-ticaret ile finansal hizmetleri birbirine yaklaştırmak istediklerini dile getirdi. 

Anadolu’nun dijitalleşmesi ve e-ticaretin bir parçası haline gelmesine katkı sağlamak istiyoruz.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı ve Topkapı Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sezen

Hizmet alan da veren de aynı platformda 🤝

Hizmet veren ve alanın tek bir platformda bir araya gelmesine odaklandıklarını belirten Sezen, Anadolu’nun dijitalleşmesi ve e-ticaretin bir parçası haline gelmesine katkı sağlamak istediklerinin altını çizdi. Pazarama ile ekosisteme değer katacaklarını aktaran Sezen, İş Bankası’nın kurulduğu günden bu yana misyonunun aynı olduğunu da vurguladı. 

Üyelere özel avantaj 🤳

Maximum Mobil uygulamasının içerisinde yer alan Pazarama’da İş Bankası kartı olanlar; online alışveriş, yemek siparişi, akaryakıt yüklemesi gibi işlemlerini gerçekleştirebilecek. Ayrıca Mastercard ve Maestro logolu kart sahipleri özel indirimlerden yararlanacak.